Titulní stránka >> Kadeřnictví

otevírací doba

pondělí 08:00 - 21:00
úterý 08:00 - 21:00
středa 08:00 - 21:00
čtvrtek 08:00 - 21:00
pátek 08:00 - 21:00
sobota na objednání

kontakty

Hairdresser
Aleš Jurnykl
+420 604 858 690

Hairdresser
Jeanette Turková
+420 605 714 680

Hairdresser
Jana Obadalová
+420 605 861 713

Hairdresser
Kristýna Seligová
+420 732 803 664

Péče o nehty
Simona Dědiková
+420 739 040 262

Křižíkova 93/3
741 01, Nový Jičín
+420 556 731 269

mapa

Mapa umístění/adresy my in out salonu

novinky

 • Framcolor Glamour barvy na vlasy Vlasové barvy Glamour jsou jistotou pro každý salon, který hledá bezpečnou...
  Celý článek...
 • I.Dentity - Shape Community Styling Styling pro generaci, která miluje rychlost. Stejně jako se pohybuje...
  Celý článek...
 • Morphosis - Arganový olej - Tekuté zlato pro zdraví vlasů Arganový olej patří mezi největší hit...
  Celý článek...
 • Morphosis - AntiAgeing Dodejte vlasům energii mládí I na kvalitě vlasů se projevují přibývající léta. Dochází...
  Celý článek...

galerie

návštěvní kniha

Neu3k
I can't consider in your head sick everyone is instantly irresponsible for choosing not to...

Doporučujeme

Paolo Dalponte

Jaké spojení je mezi P...
Detaily o doporučovaných
 • První skupina
 • První skupina
 • Ukázkové účesy
 • Ukázkové účesy
 • Produkty
 • Produkty

Co Vám můžeme z kadeřnických služeb nabídnout?
Odpověď zní jednoduše: VŠE.

Slovo „vše“ je vyjádřením skutečnosti – naši kadeřníci jsou připraveni splnit Vaše největší přání. A Vaše největší přání je, aby Vaše osobnost vypadala co nejlépe, abyste se cítili příjemně a přirozeně.

Přijďte s představou, jaký vzhled by se Vám líbil nejvíce, přijďte s přesvědčením, že nejste spokojeni se současným vzhledem a že toužíte tuto skutečnost „nějak“ změnit. Vždy Vás bude čekat individuální posouzení odborníka, případná doporučení pro drobné či výraznější změny Vaší vize - případně Vám navrhneme nový osobní styl - a vždy Vás čekají služby na profesionální úrovni.

Kadeřníci, kteří jsou na Vás připraveni, jsou lidé, pro které tato práce je i koníčkem. Používají italský a francouzský styl střihu.  Můžete se těšit na kadeřnické služby prověřené na mezinárodních přehlídkách kadeřnického umění a na různých projektech souvisejících se světem módy – například při realizaci nových módních trendů pro časopisy Linda a Hair and beauty. Naši kadeřníci se stále školí pro práci s novými produkty kosmetických firem – tím je mimo jiné zajištěno, že Vaše vlasy budou ošetřeny vždy nejvhodnějšími produkty a správným způsobem a tak se předejde případným nežádoucím reakcím Vaší vlasové pokožky.

S čím pracujeme

keramicko-ionizační fén Parlux

Aby kadeřnické služby byly pro Vaše vlasy co nejlepší, používáme na fénování vlasů keramicko-ionizační fén značky Parlux Professional. Základem fénu Parlux je speciální keramika, která po zahřátí produkuje záporné ionty a infračervené tepelné vlny.

Záporné ionty jsou využívány pro svou jedinečnou vlastnost, kterou je rozrušení shluků molekul vody na mikročástice. Ty se pak daleko lépe vstřebají do vlasů a přebytečná voda se daleko rychleji odpaří. Žádoucí vlastností infračerveného záření je pronikání do živých tkání – posiluje se tak regenerace nejen vlasů ale i pokožky. Vlasy se vlivem infračervených vln prohřívají zevnitř, místo aby se narušoval obal vlasů přesušením a následně se rozpadal. Tak budou Vaše vlasy vyfoukány rychleji, efektivněji, budou navíc posilovány a to nejlepší nakonec – vlivem přirozené hydratace povrchu vlasů získají Vaše vlasy větší hebkost a lesk.

Pro dosažení dokonalého účesu je někdy zapotřebí Vaše vlasy vyrovnat nebo-li vyžehlit nebo naopak vytvarovat. Tyto procedury bývaly pro vlasy velmi zatěžující. V současné době se objevilo na trhu větší množství různých technologií, které zátěž na Vaše vlasy výrazně snižují. K dispozici jsou různé typy materiálů jako titan, nanotechnologie, speciální keramiky, směsi keramiky a drceného minerálu turmalínu a také čistý turmalín.

My jsme pro Vás vybrali žehličky od firmy UKI s čistě turmalínovým povrchem. Největší výhodou je schopnost narovnat Vaše vlasy při výrazně nižších teplotách. Běžné žehličky potřebují teplotu kolem 200°C, turmalínové mají srovnatelný účinek při teplotě 135°C (užitná účinnost turmalínové žehličky začíná již na 80°C). Další výhodou je stejně jako u fénu Parlux, že turmalín prohřívá vlasy i zevnitř a  uvolňuje při zahřátí záporné ionty. Ty napomáhají regeneraci vlasů a také výrazně snižují efekt statického náboje ve vlasech. To vše vede k šetrnějšímu ošetření Vašich vlasů.

Od firmy UKI používáme i loknovačky a kulmy na tvarování vlasů s obdobnými vlastnostmi jako mají žehličky stejného výrobce.

Kosmetické přípravky pochází od firmy Framesi. Jejich produkty jsou určeny profesionální sféře a využívá je celá řada světově známých celebrit. Framesi nabízí několik kosmetických řad. Ty jsou vždy nastaveny tak, aby vyhovovali určité skupině lidí. Pro spotřebitele je důležitá filozofie firmy Framsi – vytvářet své kosmetické řady tak, aby mohli kadeřníci a kadeřnice dosáhnout co nejlepších efektů při minimální zátěži na vlasy. Naopak většina přípravků od Framesi vlasy vyživuje, regeneruje a zlepšuje jejich kvalitu. Více o firmě Framesi a jejích produktech naleznete v samostatných srtánkách webové prezentace my in out salon.